15 Haziran 2015

❤ piyer loti ve yine sekiz yaşında hissetmek ❤

bugünlerde yazacak pek bir şey bulamıyorum. kötü ya da iyi değilim. sadece bir takım pilan ve de piroceler içindeyim ve yazsam hangi birinden başlayacağımı bilmemiyorum. o zaman fotoğraf paylaşayım dedim. 

geçen gece yine uykumuz kaçtı ve lee ile sabahladık. sonra ben tam 'herhalde uyuruz birazdan' diye düşünürken 'hadi kalk kahve içelim' dedi. kahve lafını duymamla içeri koşup hazırlanmam 1 dk falan sürdü. kendimizi sabahın ilk ışıklarında piyer loti tepesinde bulduk. 
bunları telefonla çektim. zaten fotoğraf çekmeyi bilen bir insan da değilim. ne kompozisyondan anlıyorum ne ışıktan.. idare edin.kahve içtiğimiz yerin içi de burasıymış. hesabı masada ödesek görmeyecekmişiz. meğer olay içerideymiş. 10 m2 kare var mı bilmiyorum ama o kadar çok incelenecek şey vardı ki anlatmakla bitmez. bu aşağıdakiler de instagram'a attıklarım. bütün fotoğraflar tıklayınca kocaman oluyor. onu da belirteyim. 


en son çocukken babamla gitmiştim piyer loti'ye. kaç yıl geçti aradan bilmiyorum. bir daha ne zaman giderim onu da bilmiyorum. pek yol üstü bir yer değil. ama sabah sabah iyi geldi.

bonus olarak, geçen hafta ilkokul arkadaşlarımla yaklaşık 25 sene sonra koca bir grup olarak bir araya gelmemizin şerefine aşağıdakini de ekleyip gideyim.
 sonra uzun yazarım umarım. muck. 

2 yorum :

  1. Çok şahaneymiş:) bu ara ben de benzer bir donemdeyim. Yazacak birsey bulamıyorum. Saçmalamamak için de susuyorum:) olur öyle arada ...

    YanıtlaSil
  2. şöyle bir sonik hanıma bakayım bakayım bi demiştim ama yoksun galibaa sonra mı gelelimmm :) nerelerdesinn acubaa

    YanıtlaSil

Yorum

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...