2 Şubat 2017

#17 çelınc / soru:17

soru on yedi diyor ki: 2017'de olmasını çok istediğin bir şey. 

çelıncı başlatırken, soruları seçerken falan cevapları hakkında pek fikrim yoktu aslında. çok azının, belki sadece birkaç tanesinin cevabını düşünmüştüm.

bu soru da onlardan biri. 

2017'de olmasını çok istediğim şeye "anne olmak istiyorum" yazacaktım. meğer zaten hamileymişim. geçen hafta öğrendim. 

an itibariyle yedi haftalık bir mercimek varmış içimde. 
başka ne diyeceğim bilmiyorum. 

gerçekten mercimek kadarmış bu arada. ama kalbi atıyormuş falan çok acayip. 

çok romantik duygular içerisinde değilim henüz. ne hissediyorsun diyenlere "tıbbi" diye cevap verebiliyorum sadece. hatta dışarıdan bu işe hiç sevinmemiş gibi görünüyor olabilirim. doğmamış çocuğa mektup yazacak duyguda değilim gerçekten. tek istediğim iyi olsun, zamanında ve sağlıkla kavuşalım falan. tek düşündüğüm bu. 

çok mutluyum. ve bunu sadece lee anlıyor. o da çok mutlu. bunu birlikte hissetmemiz çok güzel. böyle hisler işte.. hiç tarif edemiyorum bence şu an. 

henüz çekirdek ailem ve bir iki yakın arkadaşım dışında kimseye söylemedim. erken gibi geldiği için tutuyorum kendimi. ama lee tutamıyor. bıraksam gazeteye ilan verecek. heyecanına bakıp bir daha mutlu oluyorum.

ama buraya yazmak konusunda terededdüt etmedim pek. hem sonra kimse "yok ben görmedim, yok ben duymadım" demesin. insan okusun diye yazıyoruz şuraya. 

evet 2017'de olmasını istediğim şey buydu. ve bilmem hatırlar mısınız, çelınc başlarken "17 en sevdiğim sayı" demiştim buralarda. 

gelelim diğer meseleye. 

evet kendi çelıncımı rezil rüsva ettim farkındayım, soruların yarısı cevapsız kaldı ama onu da düşündüm. hepsini en kısa zamanda tamamlayacağım. belki sırayla, art arda olmaz ama en kısa zamanda şaapıcam ben onları. 

bu da yazının şarkısı olsun. 
öptük. Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...